Нові кандидати у нардепи від Сумщини: Денис Сокур та Олександр Ананьєв (оновлено)

Станом на 17 червня ЦВК зареєструвала 4 кандидатів у нардепи-мажоритарники від Сумщини. Двоє перших  пішли по 161 округу

По 157 – один кандидат, Сокур Денис Володимирович. Ось яку інформацію про себе він подав до ЦВК: «народився 21 сiчня 1992 року в місті Сумах, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС”, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, самовисування».

Автор електронного документу – користувач «Влада», ймовірніше за все – мова йде про Владу Репецьку, яка працює у сумському осередку партії «Національний корпус».

Усі новини на телеканалі «СТС» про Дениса Сокура за останні 3 роки.

По 159-му округу зареєструвався теж один кандидат, Ананьєв Олександр Валерійович: «Народився 18 сiчня 1970 року в селі Береза Глухівського району Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, приватне підприємство “Фіалка”, безпартійний, проживає в селі Годунівка Глухівського району Сумської області, судимість відсутня, самовисування».

Очолює приватне підприємство пан Олександр від 3 квітня цього року. ПП «Фіалка» зареєстровано у Києві, адреса реєстрації співпадає із дитячим кінотеатром «Алмаз», основний вид діяльності – «47.73 Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах».

Цікаво, що його передвиборча програма створена користувачем «Терещук А. Д.», ми припускаємо, що це може бути Олександр Терещук – екс-люстрований правоохоронець, він до минулого тижня займав посаду голови Київської ОДА.

Альона Щербакова, журналіст проекту «(не)ПРИЧЕТНІ»

 

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД
ПП «НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС» ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 157 ДЕНИСА СОКУРА
      

Я, Сокур Денис Володимирович, йду до Верховної Ради України по одномандатному округу № 157, в якому проживаю та очолюю територіальну організацію політичної партії «Національний корпус» Сумської області. Маючи досвід громадської діяльності та тривалий контакт з громадою, розраховую на підтримку та зобов’язуюся гідно представляти інтереси виборців Сумщини.

​      Для мене, як для учасника бойових дій в зоні АТО, першочерговим завданням, в умовах складної політичної ситуації, є збереження національної єдності і цілісності України та встановлення миру по всій її території. Тому перші законодавчі акти та постанови, які мають бути прийняті Верховною Радою України, повинні бути направлені на захист життя та здоров’я кожного громадянина. Питання обороноздатності країни, реабілітації та підтримки учасників бойових дій на Сході та їх сімей, забезпечення потреб та умов безпеки мирного населення в зоні АТО є ключовими та невідкладними.

Децентралізація влади має стати механізмом боротьби з такими ганебними явищами в суспільстві як то – хабарництво, тотальне порушення прав громадянина судовими та правоохоронними органами, зневага до потреб та прагнень громадської спільноти.

Три стовпи, на яких будується моє політичне бачення: сила, добробут, порядок, що крок за кроком приведе нас до спільної перемоги, до справедливого життя на яке заслуговує кожен українець.

• «Сила»
Побудову нової спільноти європейських народів, а саме створення Балто-Чорноморського союзу, саме з цими країнами Українська держава розбудує тісні та всебічні відносини.

Україна має повернути право на ядерну зброю.

Розбудова усіх галузей військової промисловості: військового літакобудування, боєприпасів, артилерійських систем, програма ракетобудування тощо.

Посилення на всіх рівнях глобальної політики та світової дипломатії тези про те, що Росія держава-агресор.

 

 • «Добробут»
  Четверта промислова революція, пріоритетними напрямками розвитку якої є інформаційні технології, біотехнології, енергетичні технології, креативні індустрії тощо.Україна має стати енергонезалежною. Необхідно вкладати кошти в сучасні альтернативні технології енергетики (вітряні, сонячні 3 та 4 поколінь). Розвиток атомної енергетики.Створення Центру залучення інвестицій для залучення міжнародних та вітчизняних інвесторів які вкладають гроші в пріоритетні стратегічні національні проекти.• «Порядок»
  Порядок в державі можливий в разі, коли він стосується кожного. Для цього судді і голови правоохоронних органів обиратимуться на місцях, для того щоб вони відчували відповідальність перед своєю громадою.

  Кардинальне реформування системи державних покарань.

Створені в регіонах Центри надання адміністративних послуг модернізуються в «єдині офіси», які працюють за принципом «держави у смартфоні».

Нова українська політика вирішить безліч питань, що турбують нас кожний день, в Україні та на нашому окрузі і потребують вирішення на законодавчому рівні, а могутня армія закріпить це назавжди. Нова Україна стане витвором мистецтва, де не буде місця для корупції, запроданців та хаосу.

 

 

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ПО 159-МУ ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ ОЛЕКСАНДРА АНАНЬЄВА 

Я йду в народні депутати України, щоб подолати двадцятирічне замкнене коло панування олігархів та корупціонерів на півночі Сумщини та втілити сподівання мешканців на розвиток Сіверщини. Доля дарує нам шанс змінити історію. Як уродженець Глухівщини, я добре знаю проблеми свого виборчого округу та беру на себе відповідальність сприяти їх вирішенню.

МІЙ ПРІОРИТЕТ – РОЗВИТОК РЕГІОНУ

 1. Просування інтересів регіону у Верховній Раді України через механізм виділення коштів із бюджету на поточні справи та розвиток інфраструктури.
 2. Сприяння подальшому реформуванню місцевого самоврядування і територіальної організації влади на півночі Сумщини. Децентралізація підштовхне регіон до фінансової незалежності та розвитку місцевих ініціатив через збільшення надходжень коштів, а також за рахунок змін у формуванні державного бюджету.
 3. Залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій у розвиток регіону.
 4. Стимулювання внутрішнього виробництва та просування продукту на зовнішніх ринках.

МОЯ МЕТА – СФОРМУВАТИ УМОВИ ДЛЯ ПРОЦВІТАННЯ УКРАЇНИ

 1. Посилення дипломатичних зусиль щодо припинення війни на Сході. Посилення тиску на міжнародне співтовариство щодо утримання і розширення санкцій на РФ.
 2. Реформування судової гілки влади як першого і неодмінного кроку до зменшення корупції та подолання правоохоронного і чиновницького свавілля.
 3. Пришвидшення реформ в соціально-економічній та гуманітарній сферах.
 4. Зменшення податкового навантаження та захищення бізнесу від необґрунтованих перевірок та бюрократичних перепон.
 5. Ухвалення програми енергетичної незалежності України. Підтримка «теплих кредитів» та відновлювальної енергетики.
 6. Державна підтримка фермерських господарств. Ринок землі має стати відкритим, але після завершення судової реформи та реформи децентралізації.
 7. Продовження реформи медичної та освітньої сфер, підняття престижу медиків та освітян через збільшення заробітної плати. Запровадження принципу «гроші ходять за людиною».
 8. Скасування пенсійної реформи, пенсійний вік прив’язати до середньої тривалості життя, розмір пенсії – не нижче 40 % від середньомісячної зарплати по країні.
 9. Ініціювання закону про реформування Збройних Сил України за стандартами НАТО, які складаються у тому числі з повного пакету соціального захисту військовослужбовців.
 10. Лобіювання прийняття Верховною Радою законодавства про територіальну оборону. Посилення обороноздатності силами територіальної оборони у прикордонних районах Сумщини.
 11. Розширення підтримки культурної сфери, розвиток місцевих закладів культури, які стануть сучасними центрами розвитку громад.
 12. Підтримка громадянського суспільства та сприяння громадським ініціативам.
 13. Розвиток української мови як об’єднуючого фактору й основи ідентичності та безпеки країни.
 14. Забезпечення розвитку системи патріотичного виховання дітей та молоді України.

Будемо разом працювати на розбудову рідного краю, на успіх кожної родини, на щасливе майбутнє наших дітей!

 

 

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах: