Нові квартири та казарми для військових 58-ї бригади

Військовослужбовці 58 окремої мотопіхотної бригади, які нещодавно повернулися із зони бойових дій, отримали квартири та нові казарми. Вітав бійців з новосіллям Міністр оборони України Степан Полторак.

Сертифікати на штатно-посадове житло отримали 48 осіб: це військові і рядового, і сержантського, і офіцерського складу. Тепер вони зможуть проживати в одно-, двох- та трикімнатних квартирах разом із родинами. Документи вручив командир бригади полковник Михайло Драпатий.

Крім того, для контрактників 58-ї бригади відповідно до масштабної програми реформування ЗС України звели три казарми поліпшеного типу. Тут вже обживаються бійці. Усього зможе розселитися майже 400 осіб. У казармі, яку більше хочеться назвати сучасним гуртожитком, є все для повноцінного проживання, відпочинку, приготування їжі та інших побутових потреб: кухні з технікою, душові, пральні, сушарні тощо. На стадії завершення і нова їдальня.

Привітати особовий склад бригади з новосіллям також прибули командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко, його перший заступник генерал-лейтенант Вячеслав Назаркін, командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Крім нового житла в Конотопі, вже другу казарму зводять у Глухові для бійців 16 окремого мотопіхотного батальйону. Першу ввели в експлуатацію ще минулого року. Новий гуртожиток збудували і для військових 15 окремого мотопіхотного батальйону.

Джерело: sumy.today

Поділитися в соціальних мережах: