Обшук і мито на ручної поклажу: ситуація в аеропорту Харкова

Українські аеропорти, а точніше їх працівники то диво-дивне. Ситуація, яка сталася з українкою в аеропорту Харкова може статися з кожним. Тому розповідаємо про це, аби ви були готові до всякого.

Цей пост жінка опублікувала на своїй сторінці в соцмережі.

Все почалося з реєстрації в харківському аеропорту. Українку змусили сплатити задругу одиницю ручної поклажі. Все б нічого, якби жінка з таким же багажем не летіла три тижні тому з Кракова. З цим ще можна змиритися, але обшукувати жінку, наче вона якийсь злочинець, і може перевозити небезпечні для життя інших предмети – це занадто.

“Ок, пішла платити. Готівка у них не передбачена, картка польська не проходить. Чиї це проблеми? Явно не мої. Милостиво дозволили пройти на прикордонний контроль.
І тут почалося найцікавіше. Обшукали в прямому сенсі слова, облапав всю! Змусили навіть зняти взуття! Вивернули рюкзак, все до дна. Перерили косметичку, змусили викинути манікюрні ножиці і пилку, яка була в жорсткому чохлі. Так само довелося викинути пляшку зі спреєм для засмаги, в якому було мілілітрів 20 рідини (якраз мало б вистачити до кінця літа)”, – написала жінка.

І завершальний акорд: митний конроль, на якому громадянці України не поставили печатку про виїзд. Сказали, що про це потрібно було попросити. Але чому потрібно говорити про те, що є обов’язком митної служби?

Зауважимо, що в лоукостів та українських авіакомпаній різні правила перельотів. Тому перш ніж кудись летіти дізнайтеся, що можна брати з собою, а що ні, щоб не втрапити в подібну ситуацію.

Поділитися в соціальних мережах: