Однорог, Чалий, Чесноков: Хто стане майбутнім директором «Електроавтотрансу»?

Днями робоча група розглянула кандидатури ще двох претендентів на посаду директора КП «Електроавтотранс» — Дмитра Гриня та Романа Стеблянка.

Дмитро Гринь нині обіймає посаду заступника директора ТОВ, яке займається торгівлею. Він повідомив, що має досвід антикризового управління і за його участі дане товариство зі збиткових стало прибутковим. Для оптимізації роботи КП «Електроавтотранс» кандидат вважає першочерговим розробити план санації, провести формування бюджету підприємства, оптимізацію витратної частини, проаналізувати маршрути і збиткові закрити, або ж підвищити на них тариф. Збільшити прибутки підприємства, вважає Гринь, допоможе відрядно-премільна форма оплати праці водіїв і кондукторів та посилення контролю за оплатою проїзду сумчанами.

Роман Стеблянко свого часу працював на КП «Електроавторанс» (2005-2011 роки), нині без роботи. Серед нагального він виділив встановлення економічно обгрунтованого тарифу, контроль за витратами пально-мастильних матеріалів і матеріальних цінностей, розробку чітких графіків руху транспорту. Вважає необхідним провести на КП «Електроавторанс» капремонт техніки, а для ефективної роботи ремонтників – переглянути систему оплати їхньої праці.

Члени робочої групи вирішили, що обидва кандидати через брак потрібного досвіду не можуть претендувати на посаду директора КП «Електроавтотранс». Відтак меру Лисенку рекомендуватимуть обрати очільника підприємства з трьох кандидатів: Валерій Однорог, Віктор Чалий, Роман Чесноков. Прізвище нового директора, повідомляють у мерії, стане відомо вже наступного тижня. Перші три місяці він працюватиме в статусі виконуючого обов’язки.

Поділитися в соціальних мережах: