Один сумський двір як уособлення доріг Сумщини

Це – офіс державного підприємства “Дороги Сумщини”, яке віднедавна зручно (втім чи для всіх?) розташувалося у приміщенні колишнього магазину в будинку №9 по вулиці Троїцькій.

А це дорога біля офісу, якою щодня заїжджають у двір між будинком №9 на Троїцькій та будинком №7 у провулку Інститутському та залишають там свої красиві автомобілі. У калюжах відбивається небо, хмарки, дерева й вікна  – романтика!..

 

Звісно, не можна стверджувати напевне, що всі автомобілі, що упродовж дня стоять прямо посеред двору, належать саме працівникам цієї організації, але мешканці відзначають, що останнім часом їх значно побільшало, причому саме у робочий час. Совпадєніє?..

А це – пані Ніна, яка, як і більшість мешканців цих двох будинків, неймовірно “радіє” з того, що у них з’явилися такі сусіди (воно й раніше з двору після дощу неможливо було вийти, а тепер, коли його щодня розкотують своїми колесами численні автівки, то й поготів…).

Ні, мешканці абсолютно не проти присутності поважної установи та добросусідських стосунків, але вважають, що все ж таки перетворювати їх двір на стоянку для чужих автомобілів – це якось не комільфо (Comme il faut – франц. – як годиться, як слід).

А калюжа на в’їзді у двір вже, напевне, скоро ювілей святкуватиме і наразі є такою ж прикметою цього двору, як Ейфелева вежа у Парижі чи Тауерський міст у Лондоні. Отакі ось вам дороги Сумщини…

Поділитися в соціальних мережах: