Охтирська прокуратура пред’явила позовів на 7 мільйонів гривень

Охтирською місцевою прокуратурою в судовому порядку визнано недійсним договір оренди землі та повернуто у власність держави земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею близько 15 га. У подальшому зазначена земельна ділянка буде запланована для відведення та передачі у власність з метою ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій в зоні антитерористичної операції.

Також, у поточному місяці прокуратурою заявлено позовну заяву про повернення земель сільськогосподарського призначення площею понад 80 га вартістю більше 2 млн грн у власність держави, у зв’язку із закінченням дії договору оренди землі.

Як повідомила прокурор Охтирської місцевої прокуратури Людмила Хащина, всього з початку року Охтирською місцевою прокуратурою пред’явлено 30 позовних заяв на суму 7 млн 335 тис. грн, задоволено повністю та закрито, у зв’язку з добровільним відшкодуванням – 21 позов на суму 7 млн 126 тис. грн.

viyskovu_chastinu_vidremontuvali_za_blagodiyni_vneski_a_byidzhetni_groshi_bezpidstavno_pererahuvali_pidpriyemcyam__1_2015_09_24_11_17_53

Поділитися в соціальних мережах: