Окремі вагони для чоловіків, жінок та дітей? На “Укрзалізницю” посипалися пропозиції

“Укрзалізниці” пропонують ввести купе лише для жінок чи чоловіків. Про це пишуть у соціальних мережах, реагуючи на скандал про побиття у потязі жінки.

Блогер Олександр Рудоманов у Facebook написав, що “Укрзалізниці” ще в 2019 році пропонували в якості експерименту ввести окремі купе для чоловіків і жінок.

“В минулому році була пропозиція розділити купе по статі пасажира (пару одностатевих купе на весь поїзд), але мені відмовили, мотивуючи низьким попитом”, – зазначив він.

Громадський діяч і підприємець Валерій Пекар в соцмережі зазначив, що в сучасному цифровому світі при купівлі квитка можна вказувати стать людини.

“У мене просте питання: чому в епоху повної цифровізації не можна при продажу залізничних квитків вказувати на зайнятих місцях стать пасажирів? Це проста опція, яка врятує комфорт і здоровий сон сотень тисяч людей”, – написав він.

У коментарях думки користувачів розділилися. Деякі юзери відзначали, що такий розподіл місць у вагоні не вирішить проблему. Також користувачі писали, що, крім поділу за статевою ознакою, можна ще вводити місця для курців, пасажирів, які подорожують з дітьми тощо.

“Моя мрія – окремі вагони для некурців… Питання полягає в жахливому смороді від курця, коли він повертається в купе, і його сусіди, які не курять, змушені нюхати цю гидоту”, “Я за створення окремих вагонів для пасажирів з маленькими дітьми – і дітям разом веселіше і іншим пасажирам спокійніше”, “Я категорично проти їхати з мужиками. Я через це зазвичай взагалі викуповую все купе, подорожуючи один. Взагалі поділ людей за формою статевих органів – це зашквар”, ” А як бути з представниками ЛГБТ?”, – писали в мережі.

Однак при цьому багато користувачів в коментарях підтримали ідею вказувати стать при купівлі квитка.

“Є змішані лазні, є роздільні – спальні місця теж інтимно та розподіл, не позбавлений сенсу”, “Ідею щодо виділення вагонів для певної статі в цілому підтримую – люди дуже різні, комусь так зручніше, у кого-то це більше відповідає його власним поглядам, світогляду, релігії”, – відзначали в коментарях.

Вголос

Поділитися в соціальних мережах: