Олексій Гончарук написав заяву про відставку

Після скандалу із “плівками” прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку, “щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента”. В Офісі президента її розглядають, повідомляє Deutsche Welle.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук подав президенту заяву про відставку. Про це у п’ятницю, 17 січня, повідомив сам Гончарук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент”, – написав Гончарук.

Як заявили в Офісі президента України (ОП), Володимир Зеленський отримав подану Гончаруком заяву.

“Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс президента України повідомить окремо”, – зазначається в повідомленні ОП у Facebook.

Нагадаємо, днями низка Telegram-каналів поширила аудіозапис, на якому декілька людей обговорюють підготовку доповіді з економічної політики президента, а також причини та наслідки підвищення курсу гривні.

На записах людина з голосом, схожим на голос Гончарука, говорить про “примітивні” уявлення в економіці президента Володимира Зеленського, а себе називає “профаном в економіці”.

Як стверджується, запис було зроблено 16 грудня, і в нараді, крім Гончарука, брали участь заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова, міністерка фінансів Оксана Маркарова, заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів та інші.

Згодом Юлія Ковалів спростувала свою участь у нараді.

Напередодні Гончарук закинув неназваним силам бажання завадити роботі його команді та запевнив, що його уряд має план розвитку української економіки.

Нагадаємо, Олексія Гончарука призначили на пост прем’єр-міністра України 29 серпня 2019 року.

Поділитися в соціальних мережах: