Онлайн-чат від сумської юстиції в один «клік»

Відсьогодні дізнатись про всі тонкощі державної реєстрації актів цивільного стану стає ще простіше. Якщо виникає питання про вчинення необхідних Вам реєстраційних дій – достатньо лише написати в  онлайн-чаті, і фахівці юстиції Сумщини оперативно нададуть кваліфіковану відповідь.

Нова послуга від юстиції – проста, зручна, безкоштовна і цілодобова можливість отримати консультації щодо процедур державної реєстрації актів цивільного стану без стомлюючого очікування у нескінченних чергах.

Створення он-лайн чату – ще один крок до наближення сервісів юстиції до кожного українця.

Через офіційний веб-сайт Головного територіального управління юстиції у Сумській області http://sumyjust.gov.ua зайдіть в он-лайн-чат відділу реєстрації актів цивільного стану і отримайте вичерпну відповідь на своє питання.

Нагадуємо, на Сумщині працює пряма «гаряча» телефонна лінія  (0542) 66-19-42, зателефонувавши на яку, можна також отримати консультації щодо реєстрації одруження, реєстрації переміщених осіб з територій, тимчасово непідконтрольних Україні, проставлення апостилю, отримання документів з-за кордону, нових сервісів Мін’юсту, зокрема, «Шлюб за добу», отримання свідоцтва у пологовому тощо.чат1

Поділитися в соціальних мережах: