Опалювальний сезон у Сумах під загрозою зриву: частина садочків, шкіл та будинків досі без тепла

Сумські тепловики звітують про старт опалювального сезону в обласному центрі.

За графіками, в Сумах початок сезону починається 17 жовтня, закінчення — 15 квітня. Щоправда, перед членами виконкома з’явилися тільки представники ТОВ «Сумитеплоенерго». Керівництво Котельні Північного Промвузла на засідання не прийшли. Нібито, через нараду.

Як стало відомо, через борг у 61 млн. грн., без тепла на сьогоднішній день залишилися будинки, дитячі садочки, школи та лікарні, які обслуговуються КППУ. Також на даних об’єктах відсутнє гаряче водопостачання.

Наразі Котельня, за словами Надії Покутньої, підтримує гідравлічний режим. Аби діти не мерзли, температурний режим у навчальних та медзакладах будуть підтримувати за рахунок носіїв «Сумитеплоенерго».

Міський голова заявив про негайне створення штабу, до складу якого увійдуть директор департаменту інфраструктури, представники теплогенеруючих компаній та керівники обслуговуючих організацій та ЖЕКів. Після наради штаб направиться до Котельні Північного Промвузла для з’ясування обставин, що спричинили критичну ситуацію, та випрацьовуватимуть алгоритм дій щодо врегулювання питання подачі тепла та відновлення гарячого водопостачання для жителів Курського мікрорайону.

41

Наразі до опалення підключені 159 житлових будинків, які обслуговує «Сумитеплоенерго». У 115 будинках потрібен капітальний ремонт, на який необхідно 19 мільйонів гривень. Втім, опалення у проблемні будинки буде подано за графіками.

Без опалення залишається Ковпаківський район.

Більше інформації про тарифи, тепло та воду — у новинах СТС.

Ірина Крячко

Поділитися в соціальних мережах: