Опитування свідчить, що 2% українців хочуть, щоб їх діти мешкали у Росії

Кожен другий українець (50%) хоче, щоб його діти жили в Україні, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Згідно з оприлюдненими у прес-центрі агентства «Інтерфакс-Україна» результатами опитування, понад чверть опитаних (26%) хотіли б, щоб їхні діти жили в Європейському Союзі, а 7% обрали б місцем проживання своїх нащадків США. Водночас Росію як країну для проживання своїх дітей обрали б 2% респондентів. Решта або вагалися з відповіддю, або ж назвали іншу країну.

Крім цього соціологи з’ясували, що кожен третій українець (30%) висловив жаль у зв’язку з розпадом Радянського Союзу в 1991 році, тоді як понад половина (55%) не відчуває ностальгії за СРСР.

Найбільше ностальгують за Радянським Союзом в Одеській (52%), Миколаївській (46%) і Луганській (42%) областях.

Соціологічне опитування проводилося з 12 по 28 грудня 2017 року. Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами та типом поселення. Вибіркова сукупність: 30 тис. респондентів (по 1,2 тис. у кожній області) у форматі особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 0,6%.

Джерело: ua.interfax.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: