Дитяче харчування відомої фірми знімають з продажу через сальмонелу

51

Один із найбільших у світі виробників дитячого харчування «Lactalis», продукція якого продається в усьому світі під кількома торговими марками, відкликає більше 600 партій продукції, яка може бути заражена сальмонелою.

Розслідування розпочалося після того, як у Франції захворіли на сальмонельоз 26 немовлят, які вживали продукцію «Lactalis». Про це повідомляє Укрінформ.

«Було виявлено і підтверджено зв’язок між забрудненням і споживанням продуктів дитячого харчування від виробничої лінії LNS Group (Lactalis Nutrition Health)… Наскільки це можливо, закликаємо не використовувати продукцію цього виробника», — звернулося до батьків Міністерство охорони здоров’я.

За даними виробника, зараженими можуть бути 7 тисяч тонн продукції, виробленої на заводі у Франції. В компанії ще не встановили, скільки з цього обсягу продукції вже відправлено на продаж.

Перші партії відкликаються з Китаю, Пакистану, Великої Британії та Судану. Водночас у компанії заявили, що не можуть гарантувати вилучення геть усіх потенційно небезпечних продуктів.

Окрім бренду «Lactalis», продукція продається, зокрема, під брендами «Milumel et Picot», «Carrefour».

Поділитися в соціальних мережах: