Патрульні Сумщини відзвітували про перевірку перевізників на готовність до зими

14

Управління патрульної поліції в Сумській області відзвітувало про підсумки місячника.

Комплекс цільових заходів «Перевізник-зима» проводився на Сумщині, як і по всій Україні, з 17 листопада до 17 грудня.

Метою заходів було посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та дотримання законодавства в зазначеній сфері.

За місяць патрульні оглянули близько 500 автобусів та склали майже 300 адмінматеріалів, з яких кожен 4 – за керування технічно-несправним транспортним засобом.

«Профілактичні заходи закінчилися, однак це не значить, що патрульна поліція закінчила нагляд за дотриманням правил дорожнього руху з боку водіїв автобусів, а також самих перевізників. Наразі ми продовжуємо стежити за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, і кожен водій та перевізник повинні пам’ятати, що саме в їх руках знаходиться життя та здоров’я не лише пасажирів, а й оточуючих. Також сподіваюсь, що автобуси, які виїздять на маршрут будуть охайні та технічно-справні, аби поїздка громадян була комфортною та безпечною», — підбив підсумок заходів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління патрульної поліції в Сумській області Олексій Калюжний.

18

13

17

15

10

16

Поділитися в соціальних мережах: