Перехрестя на Кондратьєва убезпечать новим світлофором?

Світлофор на цій ділянці вже давно вимагають сумчани. Так, 8 червня Оксана Кущенко створила петицію, у якій прохає сумську місцеву владу розглянути питання щодо убезпечення перехрестя між вулицею Г. Кондратьєва та поворотом на вулицю Лебединська, біля Обласної дитячої стоматологічної лікарні.

Сумчанка пише: «Інтенсивність руху на зазначеній ділянці дороги, можливо, й не досягає визначеного п.7.10 ДСТУ 4092-2002 рівня, проте даний пункт передбачає умови, при яких світлофори встановлюються в обов’язковому порядку, проте аж ніяк не забороняє їх облаштовувати за потреби при інших умовах (зокрема, на вимогу мешканців).
Враховуючи зазначене вище, переконливо просимо облаштувати регулювання руху на перехресті вулиці Г. Кондратьєва та поворотом на вулицю Лебединська, біля Обласної дитячої стоматологічної лікарні, шляхом встановлення світлофорного об’єкту.
Безпека наших дітей — це найважливіше!».

Сьогодні Виконком м. Суми відповів на петицію. Зазначив, що причин для унеможливлювання установки світлофора немає, проте грошей на таке нововведеня у бюджеті бракує:

«Повідомляємо, що згідно з інформацією проведеного аналізу Управління патрульної служби м. Суми не заперечує щодо встановлення світлофорного об’єкта по вул. Г.Кондратьєва, 181.  У зв’язку з тим, що титульним списком кошти на встановлення світлофору за даною адресою на 2016 рік не передбачено, управління звернулося до планово-бюджетної комісії та комісії по ЖКГ з проханням включити даний світлофор до титульного списку».

1xjhbb88ena

 

 

Поділитися в соціальних мережах: