Першокласникам розповіли, як стати полісменом

Як працює поліція, де навчаються полісмени, що потрібно знати та вміти, аби стати поліцейським?  На всі ці запитання учнів 1-В класу Сумської загальноосвітньої школи №6 відповідав Сергій Тарасенко, керівник підрозділу ювенальної превенції ГУНП в Сумській області, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Працівники ювенальної превенції, тобто служби поліції, що опікується справами дітей, підлітків та молоді, є частими гостями у навчальних закладах. Вони проводять заняття з дітками як у садочках, так і в школах, ліцеях та вишах. Працюють з педагогічними і батьківськими колективами, ведуть індивідуально-виховну та профілактичну роботу з юними правопорушниками чи тими дітьми, хто став жертвою чи очевидцем злочину.

Тож коли до Сумської загальноосвітньої школи №6 завітав керівник цієї служби Сергій Тарасенко, на нього вже очікували цікаві співрозмовники – учні 1-В класу. Урок, проведений правоохоронцем, розпочався з того, що малечі розповіли, про підрозділи, що входять до складу поліції, та про специфіку їх роботи. У ході уроку першокласники нерідко доповнювали розповідь Сергія Тарасенка власними спостереженнями та думками. Цікавою для дітей стала й імпровізована прес-конференція. Поставити будь-яке запитання поліцейському і отримати на нього повну розгорнуту відповідь — хіба кожного дня діти мають таку можливість?

«Це було надзвичайно дивовижно, — ділиться своїми враженнями після уроку керівник ювенальної превенції області. – У нас вийшов чудовий, живий, дуже активний діалог. Дітей цікавили недитячі питання. Вони хотіли знати, хто може бути полісменом, які треба для цього закінчити навчальні заклади, наскільки високими повинні бути оцінки, які особисті якості повинен мати працівник поліції та наскільки бути розвиненим фізично. Цікаво те, що вони досить добре обізнані з роботою вибухо-технічної і кінологічної служб, знають, чим повинен займатися дільничний та патрульний. Деякі з дітей навіть давали цілком доречну та влучну характеристику тим чи іншим діям правопорушників, про які я їм розповідав». Не менше позитивних вражень отримали й першокласники. Вони запросили полісмена на наступну зустріч, а на згадку про нинішню влаштували фотосесію.

Поділитися в соціальних мережах: