Під Калінівкою детонують нерозірвані снаряди

26

На Вінниччині в районі Калинівки продовжується поодинока детонація снарядів — приблизно один вибух на півгодини, передає ТСН.

Наразі прогнозів щодо повного припинення вибухів ніхто не дає. Однак, слід зазначити, що це детонують не снаряди на складах, а нерозірвані боєприпаси. Причина — температурні перепади.

Поблизу місця надзвичайної ситуації продовжують перебувати рятувальники. За словами працівників ДСНС, детонування снарядів цілком безпечне для людей. Активно також працюють сапери. Ними перевірено п’ять навколишніх сіл. Утім, швидко очистити територію осель не вийде, адже багато людей не повернулись додому. Можливо, цей процес розтягнеться на тиждень.

Нагадаємо, близько 10-ї години вечора 26 вересня почали лунати вибухи. Палав військовий арсенал, на якому зберігалося 188 тисяч тонн боєприпасів. Вибухи лунали цілу ніч, снаряди розліталися у різні боки. Вибухова хвиля досягла найближчого села, яке розташоване на відстані півтора кілометра. Є постраждалі. Із Калинівки та найближчих сіл евакуювали близько 30 тисяч людей.

Поділитися в соціальних мережах: