Підозрюваного у педофілії звільнили під заставу

59c3f6c455336_56

Екс-депутата Сумської обласної ради, якого підозрюють у розбещенні малолітніх, вчора 25 вересня звільнили під заставу.

«Підозрюваного звільнено з-під варти під заставу на суму 134 800 грн., проте прокуратурою подано апеляційну скаргу, ми наполягаємо на збільшенні застави на суму понад півмільйона гривень, судове засідання ще не призначене», — повідомила прес-секретар прокурора Наталя Науменко.

У свою чергу правозахисник підозрюваного у найближчий час подаватиме апеляційну скаргу на рішення суду.

Нагадаємо, 22 вересня закінчився суд у справі екс-депутата. За клопотанням прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

Також, його брату, який перешкоджав поліцейським, вручено повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 345 КК України — умисне заподіяння працівнику правоохоронних органів тілесних ушкоджень.

20 вересня екс-депутата затримали на залізничному вокзалі в Маріуполі місцеві патрульні. Наступного дня його доправили до Сум.

З відділку поліції підозрюваного забрала швидка. Однак медики госпіталізувати його не стали.

7 липня 42-річний підозрюваний, перебуваючи у дворі багатоповерхового будинку по вулиці Ковпака, пропонував малолітнім дітям підійти до його автомобіля, за що обіцяв 100 гривень. Тим, хто погоджувався підійти, чоловік демонстрував свій оголений статевий орган. Того ж дня збоченець повторив подібні дії з дітлахами по вулиці Романа Атаманюка.

Місцева прокуратура погодила повідомлення про підозру директору ТОВ, колишньому депутату обласної ради (2006 р.) за ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітніх).

Крім того, екс-депутат фігурував у ще одному скандалі. 13 червня йому вручили повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) КК України.

Поділитися в соціальних мережах: