Після Харківської області почнуть облаштовувати кордон на Сумщині, — Аваков

26

24 червня під час відкриття нового відділу прикордонної служби «Тополі» Харківського прикордонного загону, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, в яких областях будуть облаштовувати кордон після завершення робіт в Харківській області.

За його словами, після Харківської області розпочнеться облаштування кордону в Луганській і Сумській областях. Аваков зазначив, що облаштування українсько-російського кордону відбувається відповідно до програми «Європейський вал», яка була затверджена ще в 2014 році, — повідомляє прес-служба МВС.

«Держприкордонслужба готова повністю перекрити харківську частина кордону програмою «Європейський вал». Для цього будуть використовуватися кошти, виділені в цьому році — близько 200 мільйонів гривень. Додатково передбачається ще 300 мільйонів, виділених проектом коригування бюджету, який затвердив парламент », — повідомив глава МВС, зазначивши, що це дасть можливість забезпечити всю харківську ділянку кордону інтелектуальними вишками, сейсмічним кабелем, інженерним облаштуванням, щоб жоден метр не залишився без контролю прикордонників.

27

Поділитися в соціальних мережах: