Пісок замість паперу надіслали шахраї конотопчанину

Конотопчанину замість офісного паперу поштою надіслали п’ять ящиків піску. В поліції кажуть, що трапляються випадки, коли в посилку замість товару кладуть навіть цеглу.

Мешканець Конотопа вирішив придбати офісний папір на популярному сайті оголошень. Продавець, з яким він зв’язався, попросив надіслати предоплату або повну суму за товар. Після того, як на банківську карту була нарахована частина грошей, посилку відправили поштою. Далі, перевіривши за трек-номером вагу та об’єм посилки і переконавшись, що все гаразд, чоловік надіслав решту коштів. Та, замість очікуваного офісного паперу, в усіх п’яти ящиках виявився пісок.

За  словами ошуканого, після проведеної афери так званий продавець навіть не вимкнув телефон.

«Спробував зв’язатися з іншого номера — на дзвінок відповідають. Навіть приймають нові замовлення, та, тільки-но я починаю з’ясувати, де моя посилка, кидають слухавку», — коментує чоловік.

В поліції зазначили, що подібні заяви надходять до них чи не кожної неділі. Шахраї постійно вигадують нові схеми, і ситуація з піском не є унікальною: був випадок, коли замість товару надіслали цеглину.

 

yak-diznatisya-chi-diyshla-posilka1

Джерело: top Конотоп

Поділитися в соціальних мережах: