Пива з раками не буде: двом сумчанам не пощастило

Натомість пощастило 548 живим ракам, яких незаконно виловили двоє сумчан у Підліснівці 13 березня.  Гастрономічне свято чоловікам  зіпсували інспектори рибоохоронного патруля, які проводили спільний рейд з Нацполіцією: порушників, а також автомобіль, на якому вони намагалися вивезти здобич, та водолазне спорядження доправили до відділу поліції. Що ж стосується раків, то їх повернули у середовище існування. Загальна вага вилову становила майже 25 кг.

За фактом порушення складено протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП, згідно з якою передбачений штраф до 680 грн. Крім цього, громадянам доведеться сплатити штраф у розмірі 25,5 грн за кожний незаконно виловлений екземпляр.

Сумський рибоохоронний патруль сподівається на співпрацю з небайдужими громадянами і закликає всіх, хто став свідком порушення, терміново повідомляти на номер «гарячої» лінії: 096-838-25-70.

Нагадаємо, відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, рибалці за добу дозволяється вилов не більше 30 раків на загальних водоймах та не більше 50 на водоймах, де впроваджене платне рибальство. Забороняється лов цих водних біоресурсів у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

Поділитися в соціальних мережах: