Південна залізниця відмінила зупинку «Путивль» експрес-потягу «Суми-Київ»

Відтепер жителі області, які раніше їхали до Києва від станції Путивль (м. Буринь), змушені добиратися до сусідніх станцій додатковим транспортом.

Рішенням керівництва Південної залізниці на маршруті «Суми-Київ» залишено тільки зупинки Ніжин, Конотоп і Ворожба, до того ж час посадки на них зменшено до однієї хвилини. І все це з метою скорочення часу руху потягу до 4-х годин 10 хвилин. Відтак мешканці Путивля і Бурині змушені спочатку приватним транспортом їхати до Конотопа або Ворожби, щоб дістатися столиці. 70% пасажирів потягу – студенти, тож можна уявити, який «новорічний подарунок» отримала молодь від залізничників. Крім студентів, багато людей зараз працюють в Києві, і в умовах суцільного зубожіння таке недружнє ставлення до жителів області викликає справедливе обурення.

Путивляни намагаються відновити зупинку, звертаючись у різні інстанції. Так, Путивльська райдержадміністрація вже спрямувала звернення до в.о. начальника регіонального філіалу «Південна залізниця» Миколи Уманця, до голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка, голови Сумської облради Семена Салатенка, народних депутатів.

Джерело kourier.in.ua

Поділитися в соціальних мережах: