Півтори тисячі мешканців Сумщини у січні знайшли роботу

Про таке повідомляють у Сумському обласному центрі зайнятості.

Упродовж  січня 2018 року послугами служби зайнятості скористалися 17,3 тис. безробітних громадян Сумщини, що на 2,8% менше проти січня минулого року, у т. ч. звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 2,7 тис. осіб (3,6 тис. осіб у січні 2017 р.).

Всього забезпечено роботою 1,5 тис.  осіб, у т. ч. 1,4 тис. – за направленням служби зайнятості.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 10 осіб, у т. ч. 4 особи, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 6 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

У січні у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 198 осіб  (148 осіб – у громадських роботах та 50 осіб – у роботах тимчасового характеру).

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців за направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 145 безробітних.

На сьогодні в службі зайнятості перебуває 15,5 тис. безробітних (на 01.02.2017 р. – 16,0 тис.). Кількість зареєстрованих вакансій нині становить  1463 од., що на 14,2% (або 182 вакансії) більше проти аналогічної дати минулого року. Співвідношення чисельності безробітних громадян та кількості вакансій зменшилось  проти відповідної дати минулого року  на 2 особи та становить 11 осіб.

Поділитися в соціальних мережах: