Пляшки, меблі й поліетилен: в Сумах почали чистити водойми

Сонечко, сонечко виглянуло у віконечко. Середина травня, сонце вже припікає в бік, коли йдеш вулицею, – ще трішки – і розпочнеться купальний сезон, а не сезон «вирви бур’ян на городі», як ви могли подумати 🙂

Хочеться, щоб міські пляжі до цього сезону були «готові», тому їх вже почали прибирати комунальні служби. Але, людоньки, ніж оце так щороку чистити дно і збирати сміття, не краще було б просто не смітити? Чи вам подобається купатися в «бумажках»?

Щороку водолази чистять дно водойм: дістають з дна пляшки, частини меблів і інший непотріб. Цьогорічний сезон прибирання річок  вже розпочато.

«Перед кожним початком сезону кожне місце масового відпочинку повинне бути очищене водолазами-професіоналами. Це запобігає травмуванню людей. Вчора займалися очисткою пляжу в парку Кожедуба, сьогодні тут в районі Харківського мосту працюємо», – повідомив Олександр Мізенко, начальник КУ «Сумська міська рятувально-водолазна служба».

Звісно, сміття це погано, але ж потрібно й місце, де його викидати. На міських «пляжах» мало урн або вони зовсім відсутні, так само, як і туалети та місця для перевдягання. Багато людей не купається через забруднення води, але ті, хто наважується, одразу стикаються з перепонами «на шляху» – ніде перевдягнутися. А оголитися перед «чужими» якось соромно.

 «Ми взагалі  не купаємося, тому що вода брудна, мало урн, мало туалетів, мало всього», – говорить сумчанка Альона.

Тому, сумчани, слідкуйте за собою і тим, що ви залишаєте після відпочинку на пляжі, в лісі та будь-де. Тоді і вам безпечно, і відпочити є де.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: