По 100 тисяч гривень виділив уряд полоненим українським морякам

По 100 тисяч гривень виділив уряд полоненим українським морякам, серед яких уродженець Шостки Богдан Небилиця. Про це сьогодні повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

 «У родин мають бути кошти, щоб виплачувати послуги, в тому числі – і правову допомогу , яка так необхідна нашим військовослужбовцям, які перебувають у полоні. як тільки родичі звертаються ідентифікація відбувається і в цей же день або наступного дня засідає комісія, документи передають у казначейство і тоді вони отримують на рахунки», – говорить він.

Батько Богдана Небилиці розповідати те, що йому відомо про сина відмовився, адже не хоче зашкодити ситуації.

Нагадаємо, 25-го листопада російські прикордонники в Керченській протоці захопили українські військові катери “Нікополь” та “Бердянськ” і буксир “Яни Капу”, котрі йшли з Одеси в Маріуполь, де  було 24 моряки. Російські силовики обстріляли судна з артилерії – шістьох українців поранили. Усіх полонених підконтрольний Росії Київський райсуд Сімферополя арештував до 25-го січня. Їх звинувачують в незаконному перетині держкордону РФ.

Представники Військово-морських сил України повідомили: діяли моряки – законно, в межах міжнародного морського права й чинних договорів. Полонені нині – в двох московських СІЗО: 21 моряк – у “Лефортово”, 3-є поранених – у лазареті “Матросской тишины”.

Джерело: tv.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: