Поголене кошеня — ще не сфінкс

На чому тільки не примудряються заробляти гроші деякі люди! Так, у канадській провінції Альберта якийсь надто розумний комерсант продавав звичайних поголених кошенят як  екзотичних тварин породи «сфінкс». Годі й казати, скільки вони коштують на відміну від звичайних!

Придбавши за чималеньку суму довгоочікуваного улюбленця, через деякий час новий господар розумів, що щось пішло не так, адже на кошеняті починала відростати шерсть.

Як з’ясувалося, для видалення шерсті шахрай користувався не тільки бритвою, а й кремом для депіляції, чим завдавав невинній тваринці страждань. «Я думала, тваринка постійно пищить, тому що плаче за своєю мамою, але, можливо, вона просто плакала від болю», — говорить Джоанн Дейк, одна з тих, хто заплатив $ 700 за фальшиву екзотику. Спочатку жінка нічого не запідозрила, оскільки кошеня було досить худим і незграбним, справді схожим на сфінкса. Але тепер Джоанн розуміє, що тварина була просто виснаженою.

Нове кошеня ніяк не могло ужитися з іншими сфінксами, які жили в будинку жінки, воно поводилося досить дивно і було дуже неспокійним. Джоанні довелося продати його іншій жінці. Коли ж та відвезла маля до ветеринара, він виявив на шкірі тварини порізи й опіки, схожі на сліди від бритви й засобів для видалення волосся. Крім того, порізи на хвості були вражені інфекцією, що могло призвести до ампутації.

На щастя, все вдалося вилікувати, і тепер псевдо-сфінкс відростив свою шубку, живе спокійно і радує свою господиню.

Поділитися в соціальних мережах: