Поліція розшукує зниклого жителя Тростянеччини

Поліція розшукує 80-річного Михайла Мозуля, жителя села Білка Тростянецького району. 2 листопада близько 15:00  чоловік пішов з дому й до теперішнього часу не повернувся. У зниклого пенсіонера розлади пам’яті, а ще він погано розмовляє. Документів, грошей та мобільного телефону при собі він не мав.

На вигляд розшукуваному 80 років, худорлявої статури, зростом близько 150 см., обличчя овальне, волосся коротке сиве, має лобне облисіння, очі сірі, ніс прямий, губи тонкі, вуха прилягаючі. Зуби майже всі відсутні, мається один зуб на верхній щелепі, зліва.

Особливі прикмети: на обличчі маються чисельні родимки, на лівому боку живота післяопераційний шрам.

Чоловік був одягнутий у тільняшку, сорочку темно-синього кольору в білу клітинку, кофту темного кольору на ґудзиках, светр чорного кольору; куртку тканинну коричневого кольору на ґудзиках, довжиною до середини стегна; брюки утеплені сірого кольору, чорні шкарпетки. Був узутий в утеплені чорні калоші, на голові мав чорний крислатий капелюх.

Працівники поліції звертаються до громадян з проханням не залишатися байдужими, і просто озирнутися навколо: можливо, хворий чоловік перебуває десь поруч вас, і йому потрібна допомога. Якщо ви маєте інформацію, що допоможе встановити місцеперебування літнього чоловіка, прохання повідомити про це за телефонами Тростянецького відділення поліції: (05458) 5-15-02, тел. моб. 050-307-97-92, 066-504-44-29, або 102.

Поділитися в соціальних мережах: