Поліція знайшла злочинців, які пошкодили газоконденсатну свердловину

В рамках відкритого кримінального провадження поліцейські вже затримали одного з членів даної групи і вживають заходів щодо затримання його спільників.

Вночі 7 вересня  до чергової частини Роменського відділу поліції  надійшло повідомлення від провідного фахівця СБ Охтирського нафтопромислового району про те, що  поблизу с. Анастасівка Роменського району, на свердловині №121 виникла пожежа. На місце події виїхали  керівництво, слідчо-оперативна група відділу поліції, експертна служба.

Пожежа сталася в полі на законсервованій свердловині Анастасівського родовища Охтирканафтогаз (не експлуатується 1,5 роки). Вогонь повністю знищив автомобіль КАМАЗ, що там знаходився,  та технічне обладнання свердловини.   В поліції подію кваліфікували за ч.3  ст.292 КК України «Пошкодження об’єктів магістральних нафто-, газо та нафтопродуктопроводів, що  призвело до пожежі, значного забруднення довкілля чи інших тяжких наслідків». За всіма ознаками пожежа виникла під час спроби несанкціонованого відбору  нафтопродуктів. В поліції ж розпочали заходи, спрямовані на встановлення осіб, що можуть бути причетні до зазначеного кримінального правопорушення

 «Під час проведення відповідних слідчих та  оперативно-розшукових дій була викрита злочинна група, члени якої вночі  намагались скоїти крадіжку нафтопродуктів з вищезазначеної свердловини, – коментує Вадим Дзюбинський  в. о. начальника ГУНП області, – одного з них ми вже затримали. Це місцевий житель, 1976 року народження.  Наразі проводяться всі необхідні оперативно-розшукові заходи спрямовані на затримання його спільників».

Зловмиснику   вже повідомлено про підозру у вчиненні цього злочину. Згідно з чинним законодавством йому загрожує покарання у вигляді позбавленні волі на строк від 5 до 12 років.

Поділитися в соціальних мережах: