Поліцейські відкрили секрети своєї роботи

День відкритих дверей відбувся днями у Головному управлінні Національної поліції, — повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.. Запрошені на нього були близько ста юнаків та дівчат віком від 16 до 20-ти років. Це випускники шкіл, слухачі Сумського кадетського корпусу та військові Національної гвардії України,

Зустріч стала корисною для тих, хто у подальшому планує стати поліцейським, адже вони «з перших вуст» могли дізнатися про особливості роботи у поліції, а також про умови вступу та навчання у вишах системи МВС. Своїми враженнями й досвідом з ними ділилися не тільки досвідчені поліцейські, а й студенти.

Ірина Карих, курсантка Національної академії внутрішніх справ (м.Київ), що проходить наразі практику в Сумському відділі поліції, зазначає: «Навчатися й справді цікаво. Цікаво поєднувати отримані в академії теоретичні знання з практичними навичками та вміннями. Вважаю, що головне в роботі поліції – захист прав і свобод громадян, захист Держави та Права. Мені здається, що, чим більше людей, що це добре усвідомлюють, прийде на роботу до поліції, тим буде краще для суспільства в цілому».

Наприкінці зустрічі для молоді була влаштована екскурсія адмінбудівлею ГУНП. Гості побували в диспетчерській службі «102», оглянули експозицію зброї та спецзасобів, якими користуються спецпризначенці КОРДу, познайомилися з виїзною експозицією музею вибухо-технічної служби та подивилися, як в умовах, наближених до реальних, працюють співробітники кінологічної служби поліції та їх вихованці.

Організатори заходу впевнені: сьогоднішні випускники, отримавши правову освіту, в якості слідчих, оперативників, дільничних, експертів та спецпризначенців скоро поповнять лави захисників Закону та Правопорядку. 1023 1026 1027 1029

 

Поділитися в соціальних мережах: