Поліція попереджає про погіршання погодних умов

28

Правоохоронці Сумського району закликають водіїв бути в дорозі обережними та вкрай уважними.

За прогнозами синоптиків найближчими днями очікується погіршання погодних умов, внаслідок чого ускладниться покриття трас та видимість на дорогах, що, у звою чергу, може призвести до збільшення ризиків виникнення дорожньо-транспортних аварій.

«Дотримуйтесь безпечної дистанції між автомобілями та правилами маневрування, користуйтесь ременями безпеки, не перевищуйте швидкості, рухайтесь з увімкненими фарами ближнього світла чи протитуманними ліхтарями», — закликають водіїв парвоохоронці.

Пам’ятайте, що в сильний дощ чи сніг краще зупинитись та перечекати негоду, а якщо виникає негайна потреба вирушити в дорогу – притримуйтеся мінімальної швидкості та будьте максимально уважними. Особливу увагу зверніть на технічний стан шин свого автотранспорту – вони повинні забезпечувати максимальне зчеплення з дорожнім полотном, бути надійними та відповідати погодним та кліматичним умовам.

За недостатньої видимості, особливо з настанням сутінок, велосипедистам і пішоходам рекомендовано виділити себе на дорозі: бажано використовувати світловідбивні елементи на одязі, на велосипедах повинні бути катафоти, ліхтарик чи інші світловідбивні частини, що дозволить водіям завчасно побачити людей на дорозі. 

Поділитися в соціальних мережах: