Поліція Сумщини подбає про безпеку громадян під час святкових заходів

На цьому наголосив очільник поліції Сумщини  на інструктивній відеоселекторній нараді. На порядку денному було розглянуте питання  забезпечення правопорядку в регіоні під час відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови.

Нарада проходила в Головному управлінні поліції області. У ній взяли участь керівники обласної адміністрації, правоохоронних і силових структур області, районних рад та громадські активісти. Учасники наради обговорили спільні дії та узгодили ряд питань по забезпеченню правопорядку під час проведення масових заходів. Начальник поліції Сумщини Микола Лушпієнко повідомив присутнім, що 14 жовтня на території області заплановано проведення 9 масових заходів, в яких візьмуть участь близько 4,5 тисяч громадян. Тож до місць проведення кожного заходу будуть наближені піші та автомобільні патрулі. Поліція Сумщини працює в посиленому режимі несення служби.

«Для відслідкування ситуації та своєчасного реагування на будь-які події в ГУНП діє в цілодобовому режимі Ситуаційний центр. Створені посилені слідчо-оперативні, вибухотехнічні групи поліції, передбачений необхідний резерв особового складу. Наше завдання – тримати під контролем криміногенну ситуацію, оперативно реагувати на будь-які її зміни та забезпечити публічну безпеку і порядок під час святкових заходів», – підкреслив Микола Лушпієнко.

Очільник ГУНП дав доручення керівникам поліції на місцях провести зустрічі з головами релігійних громад та настоятелями храмів щодо недопущення правопорушень на міжконфесійному ґрунті, а також взяти під охорону пам’ятники, пам’ятні знаки та дошки.

Він також звернувся до лідерів громадських формувань із закликом долучитися до спільних заходів із працівниками поліції у забезпеченні безпеки та порядку.

У ході наради керівники СБУ, служби надзвичайних ситуацій, військової частини Національної гвардії та прикордонної служб досягли певних домовленостей стосовно підтримання постійного контакту та співпраці, узгодили відповідні плани по забезпеченню порядку в регіоні та реагуванню на зміни в обстановці.

У свою чергу поліцейські закликають жителів Сумщини дотримуватись правил безпечної поведінки під час перебування в місцях великого скупчення людей, не зловживати спиртним, поважати віросповідання прихожан інших конфесій та не порушувати громадський порядок.

Поділитися в соціальних мережах: