Поліція забезпечила безпеку сумчан під час масових заходів

Поліція забезпечила правопорядок під час заходів з нагоди відзначення Дня Захисника Вітчизни та свята Покрови Пресвятої Богородиці. 

Загалом на території області було проведено 19 масових заходів, 11 з яких – на території Сум. В заходах взяли участь близько 7 тисяч осіб. Задля забезпечення безпеки сумчан та гостей Сумщини працівники поліції були переведені на посилений варіант несення служби.

В Головному управління поліції, в усіх відділах та відділеннях поліції області працювали посилені слідчо-оперативні групи, а також робочі групи, які відслідковували оперативну обстановку на території області для вжиття негайних заходів у разі можливого її ускладнення.

Загалом на охорону громадського порядку та безпеки дорожнього руху в регіону було залучено понад 300 працівників поліції.

З метою недопущення виникнення конфліктів, в тому числі й на релігійному чи політичному підґрунті, напередодні проведення заходів начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко провів зустрічі з громадськими активістами, лідерами обласних осередків політичних партій та представниками різних релігійних конфесій. Він звернувся до учасників масових заходів з прохання дотримуватись встановленого Законом порядку, не створювати та уникати конфліктних ситуацій чи провокацій, а також усіляко сприяти поліцейським у забезпеченні громадського порядку та спокою.

«Завданням кожного працівника поліції, які в цей день забезпечували публічну безпеку та порядок – було не допустити провокацій. Нам це вдалося. Порушень правопорядку не зафіксовано. Я хочу подякувати організаторам та учасникам заходів за проявлені толерантність, взаємоввічливість терпимість до людей інших громадських позицій та вірувань», — зазначив начальник ГУНП області Микола Лушпієнко.

Попри думку окремих політологів, котрі прогнозували в Сумах загострення напруженої ситуації під час святкових масових заходів, працівники поліції не допустили порушень спокою та публічного порядку на вулицях як обласного центру, так і інших населених пунктів нашого регіону.

Поділитися в соціальних мережах: