Поліція Сумщини застерігає: дзвінки від знайомих чи родичів можуть бути шахрайською «пасткою»!

Незважаючи на численні попередження правоохоронців, жителі області продовжують потрапляти на гачок аферистів та поповнювати їх кишені власними коштами. Однією з таких стала і мешканка Глухова, яка, довірившись телефонному шахраю, що назвався односельцем та просив грошей на лікування, втратила майже три тисячі гривень.

Повідомлення про шахрайство до Глухівського відділу поліції надійшло від 45-річної місцевої жительки. Вона розповіла, що їй на мобільний зателефонував чоловік, який назвався її односельцем Євгеном та повідомив, що він тяжко хворий, і йому терміново потрібні гроші на лікування. Вона вирішила допомогти та надіслала йому на рахунок гроші у сумі 3000  гривень. А коли трохи згодом зателефонувала йому сама, аби дізнатись, як його справи, з’ясувалося, що він їй не дзвонив, і до того ж цілком здоровий.
Слідчі поліції за цим фактом одразу відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та роблять все можливе, аби встановити особу зловмисника. Правоохоронці просять громадян прислухатись до порад поліцейських і не бути занадто довірливими під час телефонних розмов із незнайомцями. А про аферистів, що представляються родичами чи близькими або ж знайомими, які потрапили в біду і потребують грошової допомоги, повідомляйте до поліції за номером «102».

У разі надходження таких дзвінків не робіть поспішних кроків і завжди перевіряйте отриману інформацію.

Поділитися в соціальних мережах: