Пологи у мешканки Сумщини приймали прямо на залізничній платформі

17 квітня пізно ввечері на залізничній станції «Дарниця» стався незвичайний випадок: 41-річна пасажирка поїзда № 777 народила дитину прямо на платформі. Таку новину повідомляє kiev.segodnya.ua.
Як дізналося видання, пологи прийняла чергова по станції Яна Якименко.
«Оператор повідомив, що в поїзді у жінки відійшли води. Викликали «швидку», і я побігла забирати її на платформу. Пасажир вийшла, я забрала її сумки, стала розпитувати, як часто перейми. Ми пройшли всього кілька десятків метрів, і тут вона сказала, що народжує. Буквально за хвилину з’явилася дитина, ми ледве дійшли до лавочки, щоб вона прилягла», — каже з хвилюванням у голосі Яна.

За її словами, жінка встигла розповісти, що вона мешканка Шостки, що її звуть Наталія, і у неї вже є двоє діток. Вона як раз прямувала до Києва в центр акушерства і гінекології, куди її попросили приїхати за два тижні до пологів. Тому везла з собою всі необхідні речі, в тому числі й пелюшки, які стали в нагоді.
«Народилася дівчинка. Ми поклали її матері на груди. Потім приїхала «швидка» і відвезла і маму, і дитину. А я навіть розплакалася. Коли все відбувалося, не замислювалася ні про що, тільки потім все усвідомила», — зізнається Яна.

Вона каже, що на «Дарниці» працює вже п’ять років, але такий випадок стався тут вперше.

Джерело: kiev.segodnya.ua

Поділитися в соціальних мережах: