Понад 100 призовників з Сумщини відправилися на службу

2 квітня в Україні стартував весняний призов на строкову військову службу. Із Сум перша партія – понад сто призовників – відправилася на службу вчора, 11 квітня.

Урочисті заходи відбулися біля Меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Привітати новобранців та сказати їм напутні слова прийшли голова обласної ради Володимир Токар, представники ОДА та міста, духовенство, родичі майбутніх солдатів.приз1

На службу до Збройних сил України від Сумщини відправилася перша партія 121 чоловік. Всього від Сумської області планується відправити близько 600 новобранців. Далі вони будуть розподілені на службу у військових підрозділах Збройних Сил, Державної спеціальної служби транспорту, Держприкордонслужби та Нацгвардії.

Представники духовенства благословили та окропили святою водою новобранців. З напутніми словами до них звернулися батьки хлопців та представники військкомату.

Після прощання з родичами й друзями на юнаків чекає курс навчання. Згодом вони отримають зброю та складуть Присягу на вірність народові України. А далі – вишкіл у військовій частині протягом року-півтора, де вони здобудуть відповідну спеціальність. За цей час чоловіки не тільки набудуть військовий досвід, але й загартують характер.приз2

Джерело: sorada.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: