Порушив митні права? Чекай державних виконавців!

Картинки по запросу еврономера

Житель Тростянеччини ввіз до України автомобіль «FIAT PUNTO», із польською реєстрацією, з порушенням терміну перебування автівки на митній території України. За це отримав адміністративний штраф від Волинської митниці у 8,5 тисяч гривень, сплати якого намагався уникнути за межами України.

За справу взялися державні виконавці юстиції Сумщини. Їм вдалося з’ясувати, що боржник володіє ще одним авто – «SKODA», на яке і наклали арешт. Крім того, неплатника збиралися обмежити у праві виїзду за межі України. Тож, коли чоловік дізнався про застосовані до нього виконавчі дії – миттєво повернувся на Батьківщину та погасив борг у повному обсязі.

Схожа ситуація трапилася і з боржником на Кролевеччині. Він тривалий час користувався авто, яке ввіз в Україну поза митним контролем, за що і отримав штраф у майже 14 тисяч гривень. Сплачувати заборгованість чоловік не поспішав аж до тих пір, доки державні виконавці не виявили, що він має у власності ще 4 автівки. Боржнику докладно роз’яснили, що у разі його подальшого уникання від сплати штрафу – на ці авто буде накладено арешт, з метою подальшої реалізації, і, відповідно, погашення його боргу.

Після таких серйозних аргументів боржник сплатив штраф у повному обсязі, і у максимально короткий термін.

Поділитися в соціальних мережах: