Постраждалим охтирчанам допоможуть матеріально

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Охтирської міськради прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги жителям міста, які постраждали в результаті підтоплення.
Починаючи з 2 травня, кошти почнуть надходити на рахунки громадян. Мер пояснив, що прийняте рішення стосується тих громадян, які вже надали необхідні документи. Робота триває, заяви ще надходять, робоча група працює, і згідно із заявами, які будуть оброблятися, буде надано матеріальну допомогу охтирчанам.
Ігор Алексєєв подякував усім членам робочих груп, які обстежили приміщення постраждалих охтирчан, управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства, соціального захисту населення за проведену колосальну роботу з підтримки охтирчан. Мер зазначив, що вдячний тростянчанам, зокрема, голові Тростянецької ОТГ Юрію Бові, який надав сім сертифікатів для охтирчан, і працівникам виконавчої влади міста, які перерахували свій одноденний заробіток на рахунок, відкритий у казначействі для постраждалих від підтоплення, — повідомляє сайт Охтирської міськради.

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: