Працівники парків вийшли на мітинг проти закриття дитячих атракціонів

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вийшла до виконавчого комітету з пропозиціями щодо коригування низки послаблень карантинних обмежень. Зокрема запропонували відкрити міські кінотеатри та заборонити роботу дитячих атракціонів. До початку засідання виконкому сумчани вийшли на мітинг проти закриття дитячих розваг у м. Суми.

Комісія з ТЕБ і НС рекомендувала виконавчому комітету обмежити роботу дитячих атракціонів на час карантину через неможливість забезпечення соціальної дистанції та протиепідемічних вимог. Працівники парків не погодились з рішенням спеціалістів та вийшли на мітинг о 10:00 на площу Незалежності.

“Своїм рішенням ви можете залишити людей без шматка хліба. Цей вид діяльності є сезонним – максимум 3-4 місяці роботи на рік. Не залишайте нас без можливості заробити. Зі свого боку ми обіцяємо і беремо відповідальність, що кожен атракціон, де є контактні поверхні, ми будемо обробляти після кожного відвідувача. Батути, лабіринти дезінфектуватимуть кожну годину”, – доповів один з підприємців.

Під час наради урядовці вирішили відтермінувати рішення до 21 липня. За цей час підприємці мають забезпечити дотримання карантинних вимог – наявність масок у працівників та засобів дезінфекції біля атракціонів. Два тижні міська влада слідкуватиме за показниками захворюваності у Сумській області – якщо кількість дітей, хворих на коронавірус, не збільшуватиметься, дитячі розваги не закриватимуть.

Фото: Суспільне.

Поділитися в соціальних мережах: