Працівники конотопської залізниці поскаржились в мерію на стихійних торговців

47

За рішенням Конотопської міськради, відтепер щоденно з 6-ї ранку на станції Конотоп будуть проводити профілактичні рейди. Рішення ухвалено під час оперативної наради.

«На минулому тижні до міської ради звернулось керівництво Конотопського відділення Південно-Західної залізниці стосовно постійного порушення правил безпеки руху через здійснення стихійної торгівлі на четвертій платформі», — йдеться на офіційній сторінці міськради у Facebook.

Залізничні платформи, що приймають пасажирські та товарні потяги, безумовно є об’єктами підвищеної небезпеки. Крім того вони ще і зона митного контролю потягів, які прямують із Росії. Несанкціонована торгівля теж наносить велику шкоду конотопчанам, платникам податків – підприємцям, оскільки суттєво підриває їх бізнес. А в нинішній, гострій ситуації з можливим спалахом ботулізму, що несе в собі навіть небезпеку епідемії, це може бути проблемою державного рівня.

14 червня на четвертій платформі конотопського залізничного вокзалу, силами міського відділу поліції, фахівців Держпродспоживчої служби в м. Конотоп, інспекторів КП «Муніципалітет», воєнізованої охорони станції Конотоп, посадових осіб вокзалу та залізничної станції проводились профілактичні заходи по недопущенню стихійної торгівлі. Зазначається, що заходи мали роз’яснювальний характер, адже адміністративні протоколи не складались.

Поділитися в соціальних мережах: