Представники влади Сумщини підписали меморандум про співпрацю

Обласна державна адміністрація та Центр громадського здоров’я заявили про співпрацю.

Боротьба з поширенням хвороб таких як ВІЛ, СНІД, туберкульоз та інші є необхідною, бо щороку від них помирають тисячі людей по всій Україні. На Сумщині буде впроваджений новий пілотний проект Глобального фонду для боротьби з цими хворобами.

Сумщина першою в Україні запровадила фінансування заходів протидії ВІЛ та СНІДу за кошти обласного бюджету. Хоча область належить до регіонів із низьким рівнем поширеності цих хвороб, проте, інтенсивність розвитку епідемічного процесу зростає. Тому пілотний проект вирішили впровадити на Сумщині.

«Це кошти, які передбачені на боротьбу з двома епідеміями ВІЛ та туберкульозу в Україні. Ці проекти глобального фонду вже реалізуються більше ніж 10 років в Україні, але це перший раз, коли ці кошти спрямовані через обласну держану адміністрацію», — говорить керівник програми Глобального фонду від Центру громадського здоров’я Віталій Каранда.

24

Представники влади переконані, співпраця з Центром громадського здоров’я лише поліпшить ситуацію .

«Та позитивна тенденція, яка склалася останніми роками, щодо зменшення рівня цих захворювань на Сумщині вона буде продовжуватись», — зазначив голова Сумської ОДА Микола Клочко.

19

Після обговорення усіх питань, обидві сторони підписали меморандум про співпрацю.

Поділитися в соціальних мережах: