Президент реорганізував систему судів на Сумщині

29 грудня Президент України підписав сім Указів про ліквідацію та реорганізацію місцевих судів.

Так, згідно з Указом №449/2017, у Сумах ліквідували Зарічний та Ковпаківський районні суди. Замість них створюється Окружний суд міста Суми з місцезнаходженням в обласному центрі.

Також ліквідовані Апеляційний та Господарський суди Сумської області. Замість них будуть створені Сумський апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Сумську область (Указ №452/2017) та Сумський окружний господарський суд (Указ №453/2017). Обидва знаходитимуться у Сумах.

Указом №451/2017 Порошенко створив Глухівський, Конотопський, Охтирський, Роменський та Шосткинський окружні суди шляхом реорганізації (злиття) районних судів.

Крім того, відповідно до Указів №454/2017 та №455/2017, створені Північний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі, що включає Київську, Сумську, Черкаську, Чернігівську області та місто Київ, з місцезнаходженням у місті Києві, та Другий апеляційний адміністративний суд в апеляційному окрузі, що включає Полтавську, Сумську та Харківську області, з місцезнаходженням у місті Харкові.

Поділитися в соціальних мережах: