Приємні сюрпризи для прекрасних дам приготували у Шостці

Добре підготувалися до Міжнародного жіночого дня 8 березня кондитери Шосткинського хлібокомбінату. І найголовніше — що вони полегшили життя шосткинським чоловікам, адже смачні торти й тістечка від майстрів-кондитерів будуть бажаним подарунком, який порадує кожну жінку.

У переддень 8 Березня шосткинські кондитери спечуть найсвіжіші торти на будь-який смак: повітряні, бісквітні, комбіновані — більш ніж 40 видів, і кожен виріб буде прикрашений святковою атрибутикою.

Спеціально до свята майстри хлібокомбінату приготували й новинку — муссовий торт «Любава». «Це наша нова розробка, яка кардинально відрізняється від усіх попередніх тортів тим, що практично повністю складається з ніжного полуничного мусу з двома тонкими прошарками шоколадного бісквіта. Мус по консистенції нагадує широко відомий десерт «Пташине молоко», до складу якого входить свіжозаморожена полуниця. У сезон ми будемо використовувати свіжі ягоди. Також полуниця присутня і в желе, з якого виготовляються сердечка для декору. До складу бісквіта входить какао. Коржі ніжні, повітряні, просочені спеціальним сиропом, — розповідає начальник лабораторії Шосткинського хлібокомбінату Ірина Ерохова.

Також до свята шосткинські пекарі приготували три види пряників у вигляді вісімки зі святковим декором. Пряники можуть стати прекрасним доповненням до подарунка або ж виступити в ролі смачних «компліментів», які будуть доречні у будь-якій ситуації, будь то привітання співробітниць, знайомих або рідних.торт1

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах: