Про сквер пам’яті Героя України Олександра Аніщенка в Сумах забули?..

Журналіст Олександр Тахтай згадав, що рівно два роки тому в Сумах за ініціативи парафіян Серафимо-Сергіївського храму УПЦ  на розі пр. М.Лушпи та вул. І. Сірка заклали сквер на честь героя України Олександра Аніщенка, який загинув в зоні АТО на Донбасі. Тоді ж пообіцяли облаштувати сквер до четвертих роковин з дня загибелі героя.

Точніше встановили табличку, яка сповіщала про це. Скверу й досі немає, хоча до обіцяного терміну його облаштування – 5 травня 2018 р. – залишився фактично тиждень. Зник і металевий лист з  обіцянкою (став здобиччю бомжів?)

У цьому Олександр Тахтай звинувачує колег-журналістів і колег Олександра Аніщенка із СБУ, хоча, нагадаємо, що оформлення скверу обіцяли завершити власними силами парафіяни та настоятель храму.

Заступник начальника сумського підрозділу групи «Альфа»  полковник Олександр Аніщенко загинув 5 травня  2014 року у Слов’янську, захищаючи поранених товаришів. Указом президента України йому було посмертно присвоєно звання Героя України. У 2014 році перший курс в Національній академії СБУ був названий ім’ям Олександра Аніщенка. Сумська міська рада присвоїла йому звання Почесного громадянина міста Суми.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: