Проблемна онлайн-школа у Сумах: батьки не хочуть, аби оприлюднювалися їх персональні дані

Проект “Онлайн-школа”, запроваджений нещодавно у загальноосвітніх навчальних закладах нашого міста, вже встиг наробити багато галасу у суспільстві.

На перший погляд, це дуже добра – нова, сучасна й прогресивна ідея, система, зручна для всіх: через програму oshkola (електронний журнал) на телефони батьків оперативно надходить інформація про успішність їхніх дітей.

Для цього батьки мали надати письмову згоду на використання їх персональних даних і надати свої номери телефонів.

Звісно ж, ніхто з батьків, що такий дозвіл надали, навіть уявити не могли, що їх персональні дані раптом опиняться у вільному доступі для всіх бажаючих. А деякі батьки такого дозволу і взагалі не надавали, але їх телефони і особисту інформацію тепер теж може переглянути велика кількість людей.

“А це взагалі нормально, що всі батьки класу можуть подивитися всіх учнів і як звуть їх батьків? І що все можуть бачити, що у когось немає тата, а у мами різні прізвища з дитиною? Може це хтось не хотів би розголошувати іншим?” – резонно запитує один з батьків.

За словами одного з коментаторів, розробник – директор фірми “Українська мобільна група”, стосовно якої наразі триває  кримінальне розслідування щодо відмивання грошей. “І та ж фірма багаторазово крала гроші з рахунків людей, про що є купа відгуків (легко загуглюється), – говорить чоловік.

Телекомпанія СТС наразі розбирається у проблемі. Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

 

Поділитися в соціальних мережах: