Продовольчі ринки та об’єкти роздрібної торгівлі Сум перевірять на фальсифікат

Члени цієї групи працюватимуть задля того, аби захистити права споживачів та не допустити фальсифікованих продуктів харчування у продаж.

До її складу увійшли заступник міського голови Ольга Волошина, начальник Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр Хрін, фахівці відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, а також правоохоронці.

Група, яка працюватиме до кінця серпня має здійснити:

– моніторинг об’єктів роздрібної торгівлі та продовольчих ринків, розташованих на території міста;

– виявити факти реалізації фальсифікованого масла солодковершкового підприємствами-виробниками, які на даний час не здійснюють виробничої діяльності;

– здійснити заходи, спрямовані на запобігання реалізації фальсифікованих продуктів харчування;

– провести інформаційно-консультативну роботу серед населення та суб’єктів господарювання в частині роз’яснення нормативноправових актів України при реалізації продуктів харчування.

Інформація про результат роботи робочої групи буде надана міському голові Олександру Лисенку та Головному управлінню Держпродспоживслужби в Сумській області до 1 вересня.

Джерело: smr.gov.ua

 

Поділитися в соціальних мережах: