Прокуратура Сумщини оскаржує вирок суду першої інстанції у справі відомого журналіста

Сьогодні, 6 червня 2018 року, прокуратурою Сумської області до Апеляційного суду Сумської області направлено апеляційну скаргу на вирок Ковпаківського районного суду м. Суми від 8 травня 2018 року, яким громадянина М. виправдано за обвинуваченнями у вчинення хуліганських дій із нанесенням тілесних ушкоджень головному редакторові газети «Панорама» Євгену Положію. Про це повідомляє прес-служба  прокуратури Сумської області. 
На думку прокуратури, судом першої інстанції не взято до уваги та не оцінено низку фактів, що підтверджують причетність обвинуваченого до інкримінованих злочинів, відтак ухвалений вирок є незаконним.

В апеляційній скарзі прокуратура просить скасувати виправдувальний вирок і повторно дослідити процесуальні документи та обставини, встановлені в рамках кримінального провадження.

Нагадуємо, подія сталась пізно увечері 15 квітня 2014 року. Тоді у власному гаражі жорстоко побили сумського активіста та журналіста.

На підставі зібраних доказів 22 травня 2015 року громадянину М. вручено повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) та ч. 2 296 (хуліганство) КК України. Обвинувальний акт стосовно громадянина М. затверджено та спрямовано до Ковпаківського районного суду м. Суми для розгляду по суті 19 серпня 2015 року.

Поділитися в соціальних мережах: