Путивльська чи Новослобідська ОТГ? Думки різняться, але влада вивчає питання і шукає отптимальне рішення

Згідно з Перспективним планом формування територій громад Сумської області, Руднівська, Мазівська, Мачулищанська, Бояро-Лежачівська, Манухівська сільські ради входять до складу Новослобідської ОТГ. З цим не згодні представники влади Путивльської ОТГ, які схильні до конфігурації «один район – одна громада».

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко під час наради з керівництвом та представниками Путивльської та Новослобідської ОТГ, заслухавши всі точки зору, наголосив представникам місцевих органів влади, що сьогодні варто думати не лише про територію, а й про якість надання всіх необхідних послуг, що забезпечать належний рівень життя громадян.

«Реформа децентралізації передбачає передусім наближення якісних адміністративних, медичних, освітніх послуг до кожного», – зауважив Роман Грищенко.

Саме тому очільник облдержадміністрації ініціював створення робочої групи, до складу якої ввійдуть представники обласних департаментів освіти і науки, охорони здоров’я, обласного управління інфраструктури, обласної ради (за згодою) та представників влади Путивльського району. Завдання робочої групи – ретельне вивчення та вирішення проблемних питань майбутнього адміністративно-територіального устрою Путивльського району в найкоротший термін.

«Ця група має виїхати в Путивльський район та проінспектувати ряд об’єктів на відповідність всім вимогам Кабміну щодо формування спроможних громад – наявність відповідної інфраструктури, дорожнього автосполучення, умови та якість надання освітніх та медичних послуг в Путивльській та Новослобідській ОТГ», – підкреслив Роман Грищенко.

Поділитися в соціальних мережах: