П’ятірка найкращих петличних мікрофонів — рейтинг 2020 року

Вибір якісного петличного мікрофона — завдання із зірочкою. На ринку представлено розмаїття моделей, які відрізняються технічними характеристиками й, відповідно, ціною. Фахівці e-Katalog підготували рейтинг найпопулярніших моделей для запису подкастів, відеоблогів і стрімів. Шорт-лист формують моделі як бюджетного, так і преміального цінового сегмента.

Sven MK-170

Мікрофон Sven MK-170 може працювати в тандемі з ПК, ноутбуками й смартфонами. Під’єднання здійснюється за допомогою розніму mini-Jack 3,5 мм. Довжина шнура — 1,8 м. Мікрофон здатен сприймати звукові коливання з частотою від 50 до 16 000 Гц. Чутливість становить -58 дБ. Для усунення сторонніх шумів при записі передбачено захист від вітру.

BOYA BY-LM20

Всеспрямована модель BOYA BY-LM20 може похизуватися непоганими технічними характеристиками у поєднанні з доступною вартістю. Корпус виготовлено з міцного пластику, кліпса — з металу. Довжина кабелю становить 1,2 м. Рознім для під’єднання — mini-Jack 3,5 мм. Мікрофон сумісний з GoPro, фото- та відеокамерами, смартфонами, планшетами. Завдяки чутливості -30 дБ записує чистий звук з низьким рівнем шумів. Діапазон звукових частот заявлено в межах 35 – 18 000 Гц.

Azden EX-503

Мікрофон Azden EX-503 стане відмінним варіантом для проведення інтерв’ю, дзвінків у Skype тощо. Всеспрямована модель відмінно фіксує звук з усіх боків, а спеціальний поролоновий фільтр запобігає виникненню перешкод під час запису. Девайс має широкий діапазон частот — від 30 до 18000 Гц. Під’єднується до будь-яких пристроїв зі стандартним входом 3,5 мм.

BIG N16BLACK P

Динамічний мікрофон BIG N16BLACK P здатен вловлювати звук, що виходить тільки з однієї сторони. Він максимально зручний для запису подкастів або стріму в домашніх умовах. Робочий діапазон сприйняття звукових хвиль — від 50 до 18 000 Гц. Модель комплектується поролоновим вітрозахистом, що покликаний мінімізувати сторонній шум.

Rode Lavalier

Rode Lavalier — топовий мікрофон у металевому корпусі для якісного запису як у студії, так і на відкритій місцевості. Всеспрямована модель ловить звуки з усіх боків, а висока чутливість (-34 дБ) сприяє чіткій передачі мовлення навіть з великої відстані. Мікрофон працює в частотному діапазоні 60 – 18 000 Гц. У комплекті — хутряний вітрозахист, знімний екранований кабель, фірмовий кейс.

 

Поділитися в соціальних мережах: