Раніше 18 жовтня тепла в сумських оселях чекати не варто

Сьогодні на засіданні міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розповіли, коли в Сумах розпочнеться опалювальний сезон.

Представники  ТОВ «Сумитеплоенерго», дирекції «Котельні північного промвузла», департаменту освіти і науки, відділу охорони здоров’я Сумської міськради відзвітували про 100% готовність до початку опалювального сезону.

«Вмикати постачання тепла потрібно відповідно до санітарних норм, якщо середньодобова температура становитиме нижче 8 градусів за Цельсієм»,зазначила Ірина Антипенко, представник Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.  

Відтак члени комісії одноголосно проголосували про початок опалювального сезону в освітніх, медичних та інших закладах соціально-гуманітарної сфери з 12 жовтня в індивідуальному порядку та з урахуванням теплового режиму. У житловому фонді  з 16 жовтня почнеться підготовка –  вмикатимуть 18-20 жовтня.

Наприкінці заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня наголосила, що організації, котрі обслуговують внутрішньобудинкові мережі, мають не допустити втручання сторонніх у роботу діючих систем теплопостачання та самовільного регулювання витрат теплоносія в житлових будинках. Це необхідно, щоб  не допустити розбалансування системи теплопостачання при включенні.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: