Ремонти доріг в Сумах: підведення підсумків

Сьогодні на виїзному брифінгу підвели підсумки роботи КП «Шляхрембуд» з квітня 2018 року до цього дня. Адже сезон ремонтних робіт майже завершився  через похолодання, та й виділені кошти використали в повному об’ємі.

«На середній та капітальний ремонт доріг у Сумах було виділено 42,5 млн.  гривень з державного бюджету та 80 млн. гривень з бюджету міста. Щодо доріг, то всі заплановані відремонтували, зокрема найбільш проблемні  – кінець вулиці Роменської та 20 років Перемоги. Залишилася лише вулиця Гамалія. Також  ми реалізували два тендери: будівництво тротуару по вулицях 20 років Перемоги та Набережна річки Стрілки», – говорить Олександр Вегера, директор КП «Шляхрембуд».

Сумський міський голова Олександр Лисенко розповів, що вже складає план ремонту доріг з тротуарними об’єктами на наступний рік, і запевнив, що фінансування не буде менше, ніж цьогоріч. У  2019 році виділять кошти на ремонт вулиць приватного сектору  та  доріг шириною 24 метри: вулицю Харківську та Прокоф’єва,  проспект Курський та Михайла Лушпи і інші.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: