«Ревізор» інспектує Конотоп

Знімальна група телевізійного проекту «Ревізор» після ревізій у обласному центрі була помічена у Конотопі.

Відучора у соцмережах стали з’являтись світлини, на яких люди з камерами прямують до кафе «Таллер», що розташоване у центрі райцентру, пише Топ Конотоп. «Кажуть, перед цим розірвали кулінарію на Колієпроводі» — написав користувач Ігор Левченко.

Пізніше на офіційній сторінці «Ревізору» в Instagram почали з’являтись публікації з місць зйомок.

8

Біля кафе «Таллер» зібралось багато конотопців, бажаючих на власні очі побачити зйомки телепрограми. За словами очевидців, ведучий Микола Тищенко був не в захваті від закладу, а обслуговуючий персонал взагалі розбігся.

6

Згодом на сторінці «Ревізору» з’явилась інша світлина, на якій ведучій Микола Тищенко разом із шеф-редакторкою Анною Жижею знаходяться у готельному номері. Користувачі у коментарях припускають, що перевірка відбувалася в готелі «Україна».

7

Варто зазначити, що оновлений проект «Ревізор» з ведучим Миколою Тищенком глядачі зможуть побачити вже восени. Як йдеться на офіційному сайті «Нового Каналу», змінилися критерії оцінювання закладів. У ресторанах оцінюватимуть зал, кухню, ціни, обслуговування та дегустуватимуть їжу. У готелях — ціни, номер, обслуговування, кухню та ночівлю.

Поділитися в соціальних мережах: